Приказивање постова са ознаком najavio. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком najavio. Прикажи све постове

недеља, 3. јун 2012.

Huawei najavio Emotion interfejs

Kao što je svima poznato, HTC ima prepoznatljiv Sense interfejs, Samsung Touchwiz interfejs, Sony Timescape i svi su prepoznatljivi upravo po tome. Mnogi Android korisnici ne vole ove dodatne interfejse na Android platformi jer otežavaju i usporavaju uređaj, dok mnogi korisnici upravo obožavaju ove interfejse. Mišljenja su podeljena.

Huawei dosad nije imao prepoznatljiv interfejs na Android mobilnim uređajima. Bilo je pokušaja kupovinom SPB Shell lančera o čemu sam pisala. Mislila sam da će Huawei telefoni ipak ostati sa čistim Androidom, ali evo ipak je Huawei pripremao njihov UI koji su nazvali Emotion UI.

Nema mnogo informacija o ovom interfejsu, ni kako će izgledati. Ali Huawei tvrdi da će se držati jednostavnosti i da će interfejs biti “smart”, što bi značilo pametan (koristan). Naravno ja i očekujem ovako nešto od svakog interfejsa, a koliko će Huawei uspeti u tome, ostaje nam da čekamo. Izgleda će se 9. juna saznati nešto više o Emotion UI-u i da se može očekivati na već najavljenim Ascend P1 i P1s modelima telefona kao na četvorojezgarnom D Quad modelu telefona.

Tagovi:Ascend, D Quad, Emotion UI, Huawei, interfejs, P1, P1s, SPB, telefoni, UX


View the Original article