XDA TV je pre neki dan intervjuisao poznatog developera nprussell-a koji je tvorac jednog od najpoznatijih ROMova VillainROM. Iskreno sam sa uživanjem gledao ovaj interview i gotovo svaku rečenicu sam prepoznao jer sam pratio razvoj VillainROMa za HTC Hero dok sam posedovao isti. Stvarno uzbudljivo vreme je to bilo
View the Original article
субота, 28. јануар 2012.
VillainMod u najavi kao konkurencija CyanogenMod ROMu
Carbon Twitter klijent u najavi
Ako ste korisnik Twitter-a siguran sam da ste u poslednje vreme ostali bez alternativa što se klijenata za Android tiče. Oficijelna Twitter aplikacija je poboljšana, mada po mom ukusu malo neintuitivna i previše liči na iOS aplikaciju. Tweetdeck koji je bio moja omiljena aplikacija je kupljen od strane Twitter-a i sada je stao sa razvojem. Seesmic je ok alternativa ali ni oni baš ne rade mnogo na razvoju. Jedino je oficijelna aplikacija ostala kao solucija. A za tablete skoro i da ne postoji all-in-one pack twitter aplikacija.
Baš iz tog razloga kada sam video da je WebOS klijent za twitter najavljen za Android, imao sam onaj blagi osmeh :). Carbon Twitter klijent je najavljen. Pre neki dan je UX direktor Saleh Esmaeili dao nagoveštaje o samoj aplikaciji. Naravno crno-bela slika iznad govori dosta. Čist minimalistički dizajn koji je dosta u ICS fazonu.
Ako saznamo šta novo vezano za Carbon … javljamo
View the Original article