Da li ste ikada čuli da se neko žalio kako je Android previše kompleksan i da se ne snalazi baš najbolje? A da li ste isto tako ikada videli da neko drugo živo biće, koje nije čovek, koristi Android ?
View the Original article
Da li ste ikada čuli da se neko žalio kako je Android previše kompleksan i da se ne snalazi baš najbolje? A da li ste isto tako ikada videli da neko drugo živo biće, koje nije čovek, koristi Android ?
View the Original article
Da li ste ikada čuli da se neko žalio kako je Android previše kompleksan i da se ne snalazi baš najbolje? A da li ste isto tako ikada videli da neko drugo živo biće, koje nije čovek, koristi Android ?
View the Original article