Приказивање постова са ознаком izvinio. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком izvinio. Прикажи све постове

петак, 4. мај 2012.

AP se izvinio novinaru koji je objavio vijest o završetku rata

 04.Maj.2012, 18:14, Izvor: Nezavisne Novine     VAŠINGTON - Američka novinska agencija Asošiejted Pres (AP) uputila je posthumno javno izvinjenje svom nekadašnjem ratnom izvještaču Edvardu Kenediju koji je na kraju Drugog svjetskog rata dobio otkaz, jer je objavio vijest o kapitulaciji Njemačke i pored naredbe vojske da se vijest objavi sljedećeg dana.

Nastavak na Nezavisne Novine...   

View the Original article

среда, 25. април 2012.

Švedski voditelj izvinio se Srbima

Posle uvreda na račun Srba koje je nedavno izneo u emisiji, poznati švedski radijski voditelj Gert Filking izvinio se srpskoj zajednici. Izvinjenje je napisano na švedskom i srpskom jeziku. Filking suspendovan.
Poznati švedski glumac i radio-voditelj Gert Filking izvinio se zbog vređanja Srba, nedavno u emisiji na stokholmskom Radiju 1, u kojoj je Srbe nazvao Brejvicima, psihopatama, retardima, čak i "prokletim svinjama".
"Dana 17. aprila dao sam mnogo nepromišljenih i netačnih izjava u svom programu koji je bio provokativan - kako za slušaoce srpskog porekla tako i za ostale", stoji u Filkingovoj izjavi na sajtu švedskog radija napisanoj na švedskom i srpskom jeziku.
Švedski radio-voditelj...

Nastavak na RTS...   

View the Original article