Приказивање постова са ознаком dobar. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком dobar. Прикажи све постове

среда, 6. јун 2012.

Josipović: Položaj Srba dobar, ali se može poboljšati

 05.Jun.2012, 22:10, Izvor: Nezavisne Novine     ZAGREB - Položaj Srba u Hrvatskoj, kao i svih drugih manjina, dobar je, iako nije savršen da bi se moglo reći da se nema na čemu raditi da bi se on dodatno poboljšao, izjavio je danas hrvatski predsjednik Ivo Josipović u Vukovaru.

Nastavak na Nezavisne Novine...   

View the Original article

уторак, 5. јун 2012.

Josipović u Vukovaru: Položaj srpske manjine dobar

 05.Jun.2012, 22:43, Izvor: Beta     ZAGREB/VUKOVAR, 5. juna 2012. (Beta) - Predsednik Hrvatske IvoJosipović izjavio je u utorak u Vukovaru da je položaj srpskenacionalne manjine, kao i ostalih nacionalnih manjina u Hrvatskojdobar, ali da ima p..

Nastavak na Beta...   

View the Original article