Da ne pričam više, pogledajte reklame
View the Original article
Приказивање постова са ознаком Samsungovani. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком Samsungovani. Прикажи све постове
петак, 27. јануар 2012.
Samsungovani ste!
Direktno napadaju Apple-ov iPhone 4S. Ja nisam primetio ni u jednoj reklami da se vidi Apple logo niti iPhone, ali očigledno je da se radi o njemu. Samsung uspeva da nađe dosta detalja koje iPhone nema u odnosu na SGS2, kao npr. što iPhone ima mali ekran, kao da je iz prošlosti, da izgleda isto kao i prethodni model. Bilo bi još bolje da su napljuvali iOS5 i da pokažu šta je sve ukradeno od Androida i ubačeno u iOS, kao npr. notifikacioni bar, OTA apdejti i glasovne komande. Izgleda da je iPhone 4S konačno dobio sve ono što je Android imao u 2008.
Пријавите се на:
Постови (Atom)