Приказивање постова са ознаком Šarčević. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком Šarčević. Прикажи све постове

уторак, 8. мај 2012.

Šarčević juri vizu za London

Na Prvenstvu Srbije je ispunio normu za Evropsko prvenstvo. U Helsinki putuje sa novim, višim ciljem, plasman na Olimpijske igre u London. Pored njega na EP učestvije još 12 naših atletičara. Ukoliko se plasira na OI biće mu to drugo učešće na olimpijadi, jer je 2010. u Vankuveru bio član naše posade u bobu četvorosedu.
Srpski desetobojac Igor Šarčević rekao je da mu je glavni cilj da se plasira na Olimpijske igre u Londonu, a da će prvu priliku za to imati na Evropskom prevenstvu u Helsinkuju za koje je ispunio normu na proteklom...

Nastavak na RTS...   

View the Original article